Męski pas cnoty
Jeżeli nie masz pewności co do wierności Twojego partnera podczas długich wyjazdów służbowych lub Twojej nieobecności w domu sprawdź nasz pas cnoty. Produkt wykonany jest w taki sposób aby po założeniu nie było możliwości zdjęcia go bez użycia klucza do kłódki, a klucz posiadasz tylko Ty!
KUP TERAZ

Kup

Zdecyduj się na ulepszenie swojego życia seksualnego i kup swojemu mężczyźnie pas cnoty BON4. Noszenie tego gadżetu będzie wyrazem bezgranicznego oddania swojej Pani, a kiedy w końcu go zdejmiesz… czekają Cię wyjątkowe, skumulowane doznania. Pas cnoty jest akcesorium przeznaczonym nie tylko dla par zaangażowanych w klimaty żeńskiej dominacji, ale także dla kobiet, które chcą mieć pewność co do wierności partnera. Niezwykła skuteczność tego narzędzia łączy się z komfortowym i w pełni bezpiecznym użytkowaniem.

Mancage 04

Pas Mancage Chastity 04 został stworzony z hipoalergicznych materiałów, które nie podrażniają stref intymnych. Można go nosić nawet kilka dni. Dobrze sprawdzi się dla fanów BDSM oraz dla par szukających nowych wrażeń.
KUP TERAZ

CB-X CB-6000

Pas CB-X został skonstruowany tak, aby zapewnić jak najlepszy komfort. Ma wiele opcji regulacji, dzięki czemu nadaje się na członka każdej wielkości. Zapewnia utrzymanie higieny oraz posiada otwory do wentylacji.
KUP TERAZ

CB-X Mini Me

Pas CB-X Mini Me przenosi doświadczenia seksualne na zupełnie nowy poziom. Jest lekki, trwały, został wykonany z bezpiecznego materiału, który nie podrażnia członka. Posiada otwory wentylacyjne i jest łatwy w czyszczeniu.
KUP TERAZ

CB-X Mr Stubb

Klatka cnoty CB-X Mr Stubb jest lekka i poręczna. Została wykonana z materiału hipoalergicznego, który jest bezpieczny w kontakcie ze skórą. Dzięki niej odkryjesz nowe doświadczenia płynące z seksu.
KUP TERAZ

Mancage 01

Pas cnoty Mancage 01 to wyjątkowo wygodny i bezpieczny gadżet. W zestawie znajdują się klatka, pierścienie oraz kłódka z kluczykiem. Dzięki temu będziesz mógł dostosować odległość klatki zgodnie z potrzebami.
KUP TERAZ