Męski pas cnoty
Jeżeli nie masz pewności co do wierności Twojego partnera podczas długich wyjazdów służbowych lub Twojej nieobecności w domu sprawdź nasz pas cnoty. Produkt wykonany jest w taki sposób aby po założeniu nie było możliwości zdjęcia go bez użycia klucza do kłódki, a klucz posiadasz tylko Ty!
KUP TERAZ

Działanie

Pasy cnoty BON4 są przeznaczone dla wszystkich mężczyzn, którym z różnych powodów zależy na czasowej abstynencji seksualnej. Są one doskonałym narzędziem, które sprawi, że Twoje życie erotyczne stanie się nie do poznania. Dzięki wymuszonej abstynencji Twoje napięcie seksualne skumuluje się, a doznania podczas stosunku staną się niezwykle intensywne.

W skład zestawu wchodzą:

- silikonowa klatka

- cztery silikonowe pierścienie

- kłódka

- dwa wytrzymałe paski

- pięć numerowanych plomb

Użytkowanie pasa cnoty BON4 jest w pełni wygodne i bezpieczne, nie utrudnia czynności fizjologicznych i pozwala na utrzymanie higieny okolic intymnych. Dla panów hojniej obdarzonych przez naturę przeznaczony jest pas BON4 Large, o klatce długości 110 mm. Urządzenie to jest niezwykle łatwe do założenia, a stosowanie pasa nie wiąże się z żadnym dyskomfortem. Nie zaleca się jednak przedłużania czasu użytkowania gadżetu. Producent pasów cnoty BON4 zapewnia roczną gwarancję na swoje produkty, potwierdzając tym samym, że są one stuprocentowo bezpieczne i wykonane z wysokiej jakości, neutralnych dla skóry materiałów.

Zastosowania pasa cnoty BON4:

- zachowanie wierności w czasie podróży: gadżety erotyczne firmy BON4 przydadzą się parom, którym zależy na zachowaniu wierności w trakcie dłuższych wyjazdów, czasowej emigracji czy delegacji. Pas cnoty założony partnerowi uniemożliwia mu podjęcie jakichkolwiek czynności seksualnych, jednocześnie pozwalając na utrzymywanie higieny.

- podkręcenie atmosfery w sypialni: czasowa abstynencja sprawia, że rosnące napięcie seksualne potęguje doznania w trakcie stosunku. Dzięki luksusowemu pasowi cnoty BON4 odkryjecie seks na nowo.

- dominacja nad partnerem: jeśli lubicie klimaty femdom, z pewnością spodobają się Wam odczucia związane ze skrępowaniem swojego mężczyzny i uniemożliwieniem mu rozładowania napięcia seksualnego. Nic tak nie podnieca dominy, jak zniewolenie partnera.

Zafunduj sobie i swojemu partnerowi luksusowy gadżet erotyczny, który wzmocni jego pożądanie i wyostrzy zmysły, dodając pikanterii Waszemu życiu seksualnemu.